Купити OV SSL сертифікат, що захищає організацію і субдомени сайту Wildcard в Україні
DV OV EV FQDN SAN WC SSL логотип департаменту Веб Траст Україна
WCSSLDVOVВартість

Всі Organization Validation для субдоменів - OV WC SSL сертификати

Код Сертифікат (5 шт.) рік - Ціна Купити
G-OV-WC id110w GeoTrust True Business ID OV Wildcard
OV SSL WC
Code: G-OV-WC
1р - 13 120 грн.
1 - 13 120 грн.
T-OV-WC id210w Thawte SSL Web Server OV Wildcard
OV SSL WC
Code: T-OV-WC
1р - 15 375 грн.
1 - 15 375 грн.
D-VIP-OV-WC id310w DigiCert-VIP Secure Site OV Wildcard
OV SSL WC
Code: D-VIP-OV-WC
1р - 77 900 грн.
1 - 77 900 грн.
D-VIP-PRO-OV-WC id311w DigiCert-VIP Secure Site Pro OV Wildcard
OV SSL WC
Code: D-VIP-PRO-OV-WC
1р - 174 250 грн.
1 - 174 250 грн.
D-OV-WC id410w DigiCert Basic SSL OV Wildcard
OV SSL WC
Code: D-OV-WC
1р - 34 768 грн.
1 - 34 768 грн.

Top ^

Wildcard OV SSL сертифікат підтверджує:
Безпечно. Надійність інформації гарантує CA Справжність організації (власника сайту) підтверджена CA. Записи загальнодоступного аудиту не доступні

  • OID 2.23.140.1.2.2
  • З'єднання зашифровано
  • Домен керується
  • Замок в браузері
  • Домен управляється організацією
  • Організація існує
  • У сертифікаті міститься інформація про компанію
  • Адміністратор сертифіката має право отримати серт для організації
Top ^

Одним з основних переваг SSL-сертифіката Wildcard є те, що один сертифікат може дозволити вам одночасно захищати кілька піддоменів без необхідності отримання різних сертифікатів, виданих для кожного з них. Це одна з основних причин, по якій SSL-сертифікат Wildcard користується успіхом. В принципі, процес установки SSL-сертифіката підстановки на декількох серверах такий же, як для одного сертифіката. Існує два важливих кроки, пов'язаних з установкою піддоменів SSL-сертифікатів підстановлювальних сертифікатів - створення запиту на підпис сертифіката (CSR), а потім установку SSL. Процес створення запиту підпису сертифіката сильно залежить від різних серверних програм. Основні кроки для створення запиту на випуск сертифіката для платформ Microsoft IIS і платформ на базі Linux, такий як Apache, Tomcat і інші наведені на спеціалізованому сайті При створенні CSR вам буде запропоновано заповнити певну інформацію. Для SSL підстановлювальний / Субдоменів сертифіката вам доведеться замінити «www» на підставку символи узагальнення, зірочку (*). CSR буде створений для одного з ваших серверів разом з файлом закритого ключа. Ви повинні тримати приватний ключ в безпеці і гарантувати, що тільки адміністратор має доступ до нього і він захищений паролем.

Короткий FAQ по сертифікатах SSL для субдоменів

Що таке SSL-сертифікати Wildcard?
Сертифікат SSL підстановлювального знака може захистити ваш основний домен сайту разом з усіма його піддоменів за допомогою єдиного сертифіката. Наприклад, сертифікат для www.adgrafics.com також може захистити blog.adgrafics.com і store.adgrafics.com.

Що таке загальне ім'я підстановлювального сертифіката?
Загальна назва сертифіката підстановлювального знака - це повне доменне ім'я, яке ви хочете захистити сертифікатом. Вказавши загальне ім'я, ви повинні вставити зірочку (*.) Зліва від загального імені. Наприклад, якщо ви хочете захистити субдомени, такі як blog.adgrafics.com і store.adgrafics.com, вам необхідно запросити сертифікат для * .adgrafics.com. Якщо ви хочете захистити субдомени, такі як mail.abc.adgrafics.com і blog.abc.adgrafics.com, вам необхідно запросити сертифікат для * .abc.adgrafics.com.

Чи можу я використовувати SSL-сертифікат підстановлювального знака на декількох серверах?
Да, SSL- сертифікат Wildcard може використовуватися на декількох серверах.

Чи можу я створити SSL-сертифікат підстановки для домену другого рівня?
Так, ви можете створити SSL-сертифікат підстановки для двох рівнів. Ви можете захистити свої піддомени в основному домені, і ви також можете покрити субдомени всередині субдомена одним сертифікатом символів узагальнення для кількох доменів. Проте, стандартний підстановлювальний знак може тільки захищати субдомени на одному рівні.